قوانین و شرایط خرید - خروس جنگی

معرفی نسلها و نژادهای خروس جنگی

چهارشنبه ، ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - Wednesday ، 17 October 2018                               تهران ۱۰:۳۲ ق.ظ
[video width="854" height="480" mp4="http://fighterrooster.com/wp-content/uploads/2014/06/کسو-پامیری-و-الماس-قسمت-2.mp4"][/video]

قوانین و شرایط خرید

به نام حق

قوانین فروش ما

الف _ اغلب محصولات ارائه شده در این فروشگاه  از تولیدات خود مجموعه  خروس جنگی بوده و کیفیت نسلی آنها بر اساس نژاد و شرح عنوان شده در قسمت نسلهای ما  میباشد ، پس جهت انتخاب بهتر ، کاملا درباره خصوصیات آنها مطالعه بفرمایید ، در مورد محصولات هیبریدی یا محصولاتی که از تولیدات مجموعه نمیباشند هم  شرح کاملی در بخش فروش در هر مورد ارائه شده  که میتوانید پس از مطالعه  خصوصیات با شناخت بهتری انتخاب خود را بنمایید.

ب_ پس از خرید حضوری یا غیر حضوری امکان هیچ گونه تعویض یا استرداد وجود ندارد مگر با صلاح دید مجموعه و مجموعه مختار بر این امر میباشد .

پ_در صورت عدم حضور به موقع یا عدم هماهنگی وپیگیری خریدار با وسایل نقلیه حامل  جهت تحویل گرفتن محموله که باعث شود ، محموله توسط خریدار دریافت نشده  و عودت گردد، کلیه خسارات وارده شده مانند  تلف شدن ، بیماری ، افت شرایط بدنی ، کرایه حمل و نقل ارسال و بازگشت و……  و هر آنچه مبلغ هزینه سرباری  ،  به انضمام ۵۰۰۰۰تومان  بر عهده خریدار است و هیچ گونه مسئولیتی پس از  آن  بر عهده مجموعه ما نخواهد بود و اگر مبلغ خسارت بیشتر از پرداختی خریدار باشد مجموعه از طریق مراجع قضایی میتواند نسبت به طلب خود اقدام نماید  .

ج_ کلیه حوادث و سوانح در مسیر حمل که باعث تلف شدن  محموله گردد در صورتیکه حامل  مورد تائید و معرف مجموعه باشد ،  بر عهده مجموعه است ( منظور از حامل راننده اتوبوس ، سواری و….. بوده و این مورد شامل ارسال توسط باربری نمیباشد ) ، بدیهی است در مسیر حمل ممکن است استرس ، بی حالی ،عدم تعادل و ……… عارض محموله شود ، که این موضوع جزئی تاثیرات حمل بر جانداران تلقی شده و بر عهده خریدار است مگر اینکه بی توجهی و  قصور حامل مشخص گردد که در این صورت با قبول قصور از طرف حامل مسئولیت بر عهده  مجموعه خواهد بود.

چ_در صورتیکه ارسال توسط باربری یا پست انجام شود ،از زمان تحویل به باربری یا پست هیچ مسئولیتی بر عهده مجموعه نخواهد بود و تحویل به باربری یا پست تحویل به خریدار تلقی میگردد.

چ_ خریدار میبایست شرایط آب وهوایی مسیر را  در نظر داشته باشد ، در صورت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی و اصرار خریدار بر ارسال کلیه عواقب بر عهده خریدار است

نظرات خوانندگان
نظر دهید

نمی توانید برای این مطب نظری ارائه فرمایید

رفتن به نوارابزار